واژینوپلاستی

واژینوپلاستی یکی از جراحی های زیبایی واژن است که به منظور زیبایی و جوانسازی و رفع گشادی کانال واژن صورت می‌گیرد. به کمک این جراحی دیواره و عضلات واژن که تو تونیسیته و خاصیت الاستیسیته خود را از دست دادند و شل تر شده اند، سفت تر و تنگ تر می شوند و استحکام بیشتری پیدا خواهند کرد و در نتیجه هم فرد و هم شریک جنسی او احساس بهتری از رابطه جنسی خواهند داشت.

در طی زایمان طبیعی، واژن و بافت عضلانی اطراف آن دچار کشیدگی شدید شده و این کشیدگی و افزایش قطر واژن بعد از زایمان به اندازه قبل از بارداری بر نمی‌گردد و به اصطلاح واژن گشاد تر و شل تر می شود و به طور کلی هرچه دفعات زایمان بیشتر باشد افتادگی و افزایش قطر واژن بیشتر می‌شود.

اکثر خانم ها بعد از زایمان از کاهش رضایت جنسی خود و همسر خود در مقاربت شکایت دارد که با واژینوپلاستی و تنگ کردن واژن با جراحی می توان عضلات اضافه واژن را برداشت و در نتیجه واژن سفت تر و تنگ تر خواهد شد و قدرت و کنترل عضلات واژن تقویت خواهد شد و حساسیت و لذت جنسی در رابطه جنسی برای فرد و شریک جنسی او افزایش خواهد یافت.

 

اگر در زمینه واژینوپلاستی نیاز به ویزیت یا درمان دارید می‌توانید از خدمات مطب دکتر فاطمه لطفی جراح و متخصص زیبایی زنان، زایمان و نازایی استفاده کنید.

هم اکنون نوبت خود را رزرو کنید

برای رزرو نوبت از طریق دکمه مقابل اقدام کنید