جراحی کلیتوریس

عمل زیبایی کلیتوریس یکی از روش های جراحی خاص برای افرادی است که از ناحیه تناسلی خود رضایت ندارند. خانم هایی که تمایل دارند بدون نگرانی از لباس های تنگ استفاده کنند، معمولا این روش جراحی را انتخاب می کنند. تا با کوچک کردن کلیتوریس در ناحیه تناسلی، به زیبایی این قسمت از بدن خود کمک کنند.

عمل زیبایی کلیتوریس چگونه انجام می شود؟

خانم ها در ناحیه تناسلی خود دارای بخشی به نام کلیتوریس هستند که در اصل بخش فوقانی و حساس ناحیه تناسلی آن ها را تشکیل می دهد. بسیاری از خانم ها ممکن است درگیر این مسئله باشند که این قسمت از ناحیه تناسلی خود را زیباتر نمایند. به همین دلیل به سراغ عمل زیبایی کلیتوریس می روند تا بتوانند چین های کلیتوریس را برطرف نموده و یا آن را کوچک تر کنند.

این قسمت از بدن خانم ها ممکن است بزرگ یا کوچک باشد. به همین دلیل زیبایی اندام و مخصوصا ناحیه تناسلی آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد. می توان به راحتی با جراحی زیبایی، این قسمت از ناحیه تناسلی را زیبا نموده و مشکلات آن را برطرف کرد. به طور کلی بزرگ بودن ناحیه کلیتوریس در بدن، می تواند حساسیت، خارش، درد و مشکلات دیگری را برای خانم ها به همراه داشته باشد.

 

اگر در زمینه جراحی کلیتوریس نیاز به ویزیت یا درمان دارید می‌توانید از خدمات مطب دکتر فاطمه لطفی جراح و متخصص زیبایی زنان، زایمان و نازایی استفاده کنید.

هم اکنون نوبت خود را رزرو کنید

برای رزرو نوبت از طریق دکمه مقابل اقدام کنید