تشخیص سرطان های زنان

متخصص زنان از تکنیک ها و روش های متنوعی برای تشخیص سرطان رحم استفاده می کند. همچنین به منظور بررسی امکان منتشر شدن توده های سرطانی در بدن نیز از پروسه ها و آزمایشات تشخیصی بهره می برد. به پخش شدن و منتشر شدن توده های سرطانی در بدن متاستاز گفته می شود و با آزمایشات تصویربرداری قابل تشخیص می باشد.

تصویربرداری می تواند عکس واضحی از ارگان های داخلی بدن شما تهیه نماید. متخصص زنان پس از تشخیص سرطان رحم، بهترین روش را برای درمان سرطان دهانه رحم را انتخاب می نماید.

در خصوص انواع مختلف سرطان، بیوپسی و نمونه برداری از توده مورد نظر، بهترین روش برای ارزیابی این توده ها می باشند. در تکنیک نمونه برداری، پزشک مقداری از بافت مورد نظر را جدا نموده و برای انجام بررسی های دقیق تر به آزمایشگاه می فرستد.

در صورتیکه به هر دلیلی انجام نمونه برداری ممکن نباشد، وی روشی جایگزین برای تشخیص سرطان رحم پیشنهاد می دهد. لزومی به انجام تمامی تست های تشخیصی برای تمامی بانوان نبوده و پزشک متخصص زنان بی شک بهترین روش را برای یافتن علت علائم شما تجویز می نماید.

 

اگر در زمینه تشخیص سرطان های زنان نیاز به ویزیت یا درمان دارید می‌توانید از خدمات مطب دکتر فاطمه لطفی جراح و متخصص زیبایی زنان، زایمان و نازایی استفاده کنید.

 

 

 

هم اکنون نوبت خود را رزرو کنید

برای رزرو نوبت از طریق دکمه مقابل اقدام کنید